TeamSpeak Nedir?

TeamSpeak Nedir?

TeamSpeak internet üzerinden karşı taraf ile sesli iletişim kurmamızı sağlayan aracı bir programdır. TeamSpeak programının asıl çıkış amacı oyuncular değil konferans salonlarını internet ortamına taşıyabilmekti. Ama piyasaya çıkış tarihinden sonra insanlar ona konferans değil oyun olarak ilgi göstermeye başladı. İşte bu sebeple TeamSpeak bugün hala çok fazla kullanılan bir iletişim uygulamasıdır. TeamSpeak ile arkadaşlarınıza komut verebiliyor, sohbet edebiliyor ve iletişiminizi gizli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. TeamSpeak sadece toplu olarak değil bireysel olarak da bulunabildiğiniz odalara sahip olan bir uygulamadır. Örnek vermek gerekirse TeamSpeak sunucusu içerisinde beş oda var. Bir oda genel, bir oda müzik, bir oda özel sohbetler gibi yer alıyor. Özel sohbetler kısmında sadece orada olan kişiler sizi duyacaktır. Müzik odasında ise mikrofonunuz ses keser ve kimseyle irtibat kurmazsınız. TeamSpeak böyle gizlilik ve güzellik sağlarken bugün hala insanların onu kullanıyor olmasının tek sebebi düşük bant genişliği kullanmasıdır.

TeamSpeak Ne İşe Yarar?

TeamSpeak, oyuncu dünyasında en önemli silahlardan bir tanesidir. Nasıl mı? TeamSpeak, diğer oyuncu arkadaşlarınızla oyun içi sohbetler yapabilmenize, oyununuzu koordine edebilmenize olanak sağlayan olağanüstü bir yazılımdır. Arkadaşlarımıza “Sen soldan git, sen sağdan git, ben yukarı gidiyorum” diyebilmenin en kolay yolu TeamSpeak uygulamasıdır. Ama onu bu kadar özel kılan sadece bu kadar değil. İnsanlar bugün oyun oynamak için ellerinden gelen tüm çabayı sarf ediyor. Bu da oyun sektörüne yapılabilecek her türlü yatırımın çok mantıklı bir hal aldığını gösterir vaziyette. Özellikle TeamSpeak gibi oyuncu envanterinde mutlaka bulunması gereken bir uygulamaya yapılacak olan yatırımların asla tepmeyeceği resmen aşikar durumdadır. O sebeple TeamSpeak sunucu kiralamak ve benzeri işlemleri güvenli bir şekilde tekrarlayabilmek için içeriğimizin detayında vermiş olduğumuz tüm bilgileri dikkatli bir şekilde okumanız ve TeamSpeak sunucu ile alakalı tüm ayrıntıları öğrenmeniz gerekir.

TeamSpeak Server Kiralama

Yukarıda bahsettiğimiz gibi TeamSpeak sunucu kiralama yapılabilen bir uygulamadır. Yani TeamSpeak sunucu kirala işlemlerini yaptıktan sonra size ait bir TeamSpeak sunucusu olabiliyor. Bu da demek oluyor ki oyuncu çevreniz ile ve sadece size özel bir sohbet alanında dilediğiniz gibi sohbet yapabilir, oyunlarınız ile ilgili konuşabilir ve insanların bireysel takılmalarına olanak sağlayabilirsiniz. TeamSpeak sunucularının bir diğer avantajı ise sahibine saygı duydurmasıdır. TeamSpeak sunucusu sayesinde insanlar hem saygı görüyor hem diledikleri gibi oyun oynayabiliyor hem de asla kesintiye uğramayan iletişim halinde oluyorlar. Şirketimiz de TeamSpeak sunucu kiralama hizmeti veriyor. Bugüne kadar sağladığımız binlerce TeamSpeak sunucusu sayesinde insanların güvenini kazandık ve bugün kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. TeamSpeak sunucu ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm dijital ihtiyaçlarınızı bizimle karşılayabilirsiniz.